O nas

This post is also available in: angielski

Restauracja Tajska „Hot Spoon” swój początek zawdzięcza spontanicznej podróży do Tajlandii. Kultura, styl życia oraz kuchnia tego kraju zainspirowała nas na tyle, by obudzić w nas marzenia odtworzenia tego magicznego miejsca w pofabrycznej Łodzi.
Wnętrze restauracji bogate jest w elementy dekoracyjne takie jak obrazy ilustrujące sceny z życia mieszkańców Tajlandii, posągi Buddy oraz świeże kwiaty. To wszystko pozwala nam poczuć się jak w restauracji w sercu Bangkoku i na chwilę przenieść się marzeniami w daleką podróż.
Naszą dumą są kucharze…
Podróżując po tym pięknym kraju, odwiedzając najbardziej prestiżowe hotele takie jak Marriott, Sheraton czy Hilton, skompletowaliśmy naszą załogę odpowiedzialną za przygotowywanie potraw czyli serce restauracji jakim jest kuchnia.
Dodatkowo aby wzbudzić zaufanie naszych Gości i oddać autentyczność świeżości produktów zdecydowaliśmy się na przeszklenie kuchni. Dzięki niemu mogą Państwo obejrzeć jak zza weneckiego lustra czym jest kuchnia Tajska i razem z nami się w niej zakochać. Jest to kuchnia bardzo ostra gdzie określenie ” Thai Style” oddaje najwięcej tego smaku ale i kolorowa, pełna aromatów i ciekawych zapachów. Specjalnie na Państwa prośbę przygotowujemy również potrawy w europejskim odpowiedniku ostrości.
Serdecznie zapraszamy !